Azotē man ir bakalaura grāds kultūras vadībās ar kvalifikāciju “Kultūras iestādes vadītājs”. BET es noteikti neaizietu mācīties kultūras novirzienā, ja mani 11.klasē neievēlētu par Kuldīgas 2.vidusskolas Skolēnu Līdzpārvaldes prezidenti, kad ar savu radošo komandu veidoju skolas kultūras dzīvi, komunicēju ar skolēniem, skolotājiem, vecākiem, organizēju pasākumus skolā, Kuldīgā, Latvijā saprotot, ka organizēšana, svētki, pasākumi, komunikācija ir tas dēļ kā man “deg” acis un ko gribu darīt ikdienā!

Esmu strādājusi dažādās pasākumu aģentūrās, kur organizēju dažādus pasākumus daudziem uzņēmumiem – sākot no maziem pasākumiem līdz pat uzņēmuma gada labāko darbinieku apbalvošanas ceremonijām, lielajām Ziemassvētku un VIP klientu ballēm, atklāšanām, prezentācijām.

Manas darba gaitas vijušās arī radio nozarē – trīs gadus strādāju Latviešu Radio (tagad – radio SuperFM) sabiedrisko attiecību menedžeres amatā, kad organizēju Latviešu Radio ballītes visā Latvijā ar populārākajiem latviešu māksliniekiem. Organizēju arī Latviešu Radio atjaunoto “Mikrofona Aptaujas” svinīgo ceremoniju ar tā laika 20 populārāko latviešu mākslinieku priekšnesumiem, īpašajiem VIP viesiem, medijiem utt.

Pēc radio manas gaitas turpinājās tikpat muzikāli. Man bija tas gods vairākus gadus strādāt Guntara Rača paspārnē Izdevniecībā MicRec. Mūsu ikdiena bija jaunu dziesmu, video un albumu izdošana, un to prezentācijas pasākumi, darbs ar visu veidu medijiem (radio, tv, drukātā un interneta prese). Strādāju arī pie TV šova O!Kartes Skatuves jauniešu mūzikla “Dzimuši Mūzikai”, kur ieņēmu izpildproducentes amatu un kas vainagojās ar 6 izpārdotām izrādēm, mūzikas labumu un pat mūzikla DVD.

Vairākas vasaras man pagājušas skaistajā Daugavas Koncertzālē veidojot koncertzāles tēlu un organizējot latviešu populārāko mākslinieku koncertus tepat Rīgas sirdī – Daugavas krastā!

Bet ar 2014.gadu es esmu radošā uzņēmuma Communication ART valdes locekle – projektu vadītāja – svētku režisore. Pati sev boss, jo tā man labpatīk vislabāk – labpatīk pašai būt savas dzīves režisorei!

Katra diena ir kā svētku diena, tāpēc - PRIEKĀ!

Vivita Leismane