Pirmo reizi sastapos ar pasākuma organizēšanu jau 8.klasē, kad organizēju pasākumu par godu Skolotāju dienai. Kopš tās dienas es sapratu, ka pasākumu plānošana un īstenošana ir darbs, kuru es vēlētos darīt visu mūžu. Pēc neilga laika Tukuma Raiņa ģimnāzijā 12.klasē es tiku ievēlēta par Skolēnu Pašpārvaldes prezidenti. Tajā laikā es varēju vēl vairāk izprast pasākuma organizēšanas daudzveidīgo procesu, sākot ar idejas apspriešanu, scenāriju veidošanu un beidzot ar idejas realizēšanu.

Man ļoti patīk atbildības sajūta. Dažkārt pat vēlos riskēt, realizējot orģinālas idejas. Man kā „narkotikas” ir prieks apmeklētāju acīs pasākumu laikā. Tagad jau esmu bakalaura studiju programmas „Kultūras vadība” 3.kursa studente.

Ar radošo uzņēmumu „CommunicationART” un Vivitu iepazinos savas pirmās prakses laikā 2.kursā. Pēc prakses vēl joprojām esmu „CommunicationART” radošās komandas sastāvā. Man ir lieliska iespēja apgūt praktiskas iemaņas, kuras ir nepieciešamas pasākumu organizatoram. Es zinu un jūtu, ka nākotnē veidošu pasākumus, kuri priecēs un sajūsminās visus, kuri vēlēsies baudīt interesantu, atraktīvu un jēgpilnu atpūtu.

 

Veidojam, darām un baudām kopā!

Dzīvē, nevis atrast, bet veidot sevi!

Mīļie, esam brīnišķīgi!

Madara Poplovska